סטארט אפ

לקביעת פגישה חינם ללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים:

מה זה סטארט אפ?

 

סטארט אפ היא חברה צעירה שרק מתחילה להתפתח. חברות סטארט אפ הן בדרך כלל קטנות ובתחילת דרכן ממומנות ומנוהלות על ידי קומץ של מייסדים או אדם אחד. חברות סטארט אפ מציעות מוצר או שירות שאינו ניתן כעת לקבל במקום אחר בשוק, או שניתן לקבלו אך המייסדים מאמינים שהמוצר שלהם עדיף.

בשלבים המוקדמים ההוצאות של חברות סטארט אפ עולות על ההכנסות שלהן מכיוון שהן עובדות על פיתוח, בדיקה ושיווק של הרעיון שלהן. לכן, הן צריכות מימון בתחילת דרכן אשר לעיתים מגיע מהלוואות בנקים וחברות אשראי, תכניות של המדען הראשי, חברים ומשפחה והון עצמי. כמו כן, קיימות חממות אשר יכולות לספק לסטארט אפים הון התחלתי ויעוץ עסקי.
סטארט אפ שיכול להוכיח את הפוטנציאל שלו יוכל גם לקבל מימון מקרנות הון סיכון. קיימים מספר שלבי גיוס לחברת סטארט אפ.

מכיוון שלחברות סטארט אפ אין היסטוריה ובדרך כלל אין רווח, השקעה בהן נחשבת סיכון גבוה. משקיעים יודעים להעריך את הפוטנציאל של החברה גם בהיעדר הכנסות.
מכיוון שלסטארט אפים יש סיכויי הצלחה נמוכים משקיע פוטנציאלי ישקול את הרעיון וגם את הצוות והניסיון המקצועי שלו. כלל שהצוות יותר מנוסה ומקצועי כך סיכויי הגיוס עולים.  

מצאת בעיה ויש לך פתרון? זה רק השלב הראשון בדרך להקים סטארט אפ מצליח. אחרי זיהוי הבעיה ומציאת הפתרון עליך לעבור מספר שלבים הכוללים גיוס צוות מקצועי, בניית מוצר ראשוני, הקמת חברה וגיוס הון. זהו תהליך מורכב אשר דורש המון השקעה וסבלנות. תמיד טוב שיש בעלי ניסיון שיוכלו ללוות אותך לאורך התהליך ולהעניק לך את הידע המקצועי והקשרים להם אתה זקוק.

 

 

mail
השארת הודעה מהירה
X

לקביעת פגישה חינם ללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call
Mail
Mail