שרותים

לקביעת פגישה חינם ללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים:

ייעוץ ותוכניות עסקיות

בזמן שאתה עומד מול אתגרים עסקיים, נקודת מבט של מישהו שמכיר את העסק והתעשייה הוא בעל ערך רב. הניסיון שלנו בייעוץ עסקי בתחום רחב של תחומים מאפשר לנו לפתח אסטרטגיות ולחשוב קדימה על מנת לתת מענה לצרכים המשתנים שלך. אנו רואים את תפקידנו כרואי החשבון והיועצים העסקיים של העסק שלך, לעזור לך להתגבר על אתגרים, לנצל הזדמנויות ולבנות עסק יציב וחזק.

בין אם העסק שלך הוא בשלב ההקמה או בשלב הבגרות, אנו מסייעים לחברות בכל שלב של מחזור חיי העסק לפתור בעיות עסקיות מורכבות, לשפר ביצועים ולהפחית סיכונים. כשאתה מקבל אותנו כיועצים לעסק שלך אתה מקבל צוות של אנשי מקצוע מנוסים, מומחים בתחומם שמבינים את התעשייה והאתגרים בפניהם ניצב העסק שלך.

תוכנית עסקית 

תוכנית עסקית הינה מדריך דרך עבור העסק שלך המתווה מטרות ויעדים ואיך להשיג אותם. תוכנית עסקית גורמת לנו מצד אחד להסתכל במראה, לראות מי אנחנו, מה אנחנו, לאן אנחנו רוצים להגיע ואיך נגיע לשם ומצד שני לעמוד על המגדלור ולהסתכל מלמעלה על השוק שלנו ולבחון מי קהל היעד שלנו, מי המתחרים שלנו, מה היתרונות שלנו מולם ואיך אנחנו מתרגמים את זה לצמיחה.

לקביעת פגישת ייעוץ חינם השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

הערכת שווי

מרגיש שמיצית ואתה מעוניין להתקדם לאתגר הבא, החלטת למכור את העסק אבל אתה לא יודע כיצד לתמחר אותו? מפחד שאחרי כל השנים, ההשקעה והבניה של העסק בסופו של דבר תמכור אותו במחיר נמוך מדי?

מעוניין להתרחב על ידי רכישת עסק קיים, אולי עסק שנותן שירותים או מוצרים משלימים ועל ידי רכישתו תייצר סינרגיה ? או עסק מתחרה שפונה לאותו קהל היעד שלך? או סתם תמיד חלמת להיות עצמאי ובמקום לפתוח עסק חדש ולהתחיל מאפס, אתה רוצה לרכוש עסק קיים?

 

לקביעת פגישת ייעוץ חינם השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

סטארט אפ

אנחנו מבינים את האתגרים הרבים שעומדים בפני חברת סטארט-אפ בתחילת דרכה, מתהליך בחינת הצורך ובחינה האם קיימים מוצרים/שירותים דומים בשוק, לבניית מודל עסקי והקמה של חברה, לגיוס הון ועוד. אנחנו נהייה שם ללוות אתכם ולסייע בכל שלב בדרך לתת לכם את השקט להשקיע את מירב המאמצים בפיתוח וקידום המיזם. כחלק מהשירות נקצה עובד ממשרדינו שיהיה זמין לכם בכל עת לכל שאלה ובקשה. 

לפרטים נוספים השאירו הודעה

cube

חבילת ליווי סטארט-אפ, כוללת:
פתיחת תיק ברשם החברות בליווי עו"ד
פתיחת תיקים ברשויות
ליווי ויעוץ שוטף - עזרה בהכנת תוכנית עסקית
עזרה בגיוס הון
שירותי הנהלת חשבונות
הפקת חשבוניות
דיווחים שוטפים לרשויות
ביקורת דוחות כספיים
הגשת דוח שנתי אישי

piggy-bank (1)

בעולם של היום, אין צורך לפתוח תוכנית חסכון בשביל להגשים חלום.
תן לנו לעבוד בשבילך, יש מגוון אלטרנטיבות לצורך קבלת מימון לעסק שלך

מימון לעסקים

העסק שלכם נקלע לקשיים? חולמים על פתיחת עסק חדש וזקוקים להלוואה?

קיימות מספר דרכים על בהן ניתן לקבל מימון לעסק, יש לבחון איזה כלי הכי תואם, אפקטיבי ושווה לעסק.
חלק מאפשרויות המימון הן הלוואות אשראי, הלוואות בנקאיות, הלוואות בערבות המדינה, הלוואות מקרנות וכו'.

יש לבחון את תנאי ההלוואה שמשתנים בכל מסלול ולקבל הבנה על כל הפרטים. אנחנו מלווים את העסק כל הדרך מבקשת בהלוואה ועד קבלת המימון המתאים ביותר עבור העסק.

 

לקביעת פגישת ייעוץ חינם השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות מקצועית ויסודית מבטיחה לכם שקט פנימי שהנכם פועלים על פי החוק. קיימת חשיבות רבה להנהלת חשבונות בעסק החל מהשפעה על הפעילות התקינה השוטפת ועד היכולת שלו לצמוח. לעסק שלכם יכול שוק עם פוטנציאל גדול, רעיון חדשני ומהפכני, עובדים איכותיים בעלי מוטיבציה אך ללא מערכת הנהלת חשבונות תקינה העסק לא יעבוד כמו שצריך.

השירותים שלנו כוללים:

 • הנהלת חשבונות כפולה לחברות וחד-צידית לעצמאים
 • דיווחים שוטפים לרשויות המס: מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי
 • התאמות בנקים והתאמות ספקים ולקוחות
 • הפקת תלושי שכר
 • הפקת דוחות רווח והפסד ברמה החודשית
 • תכנוני מס שוטפים הכוללים הכרה בהוצאות וניצול הטבות מס
 • הכנת תיקים לביקורת

 

לפרטים נוספים השאירו הודעה

cube

חבילת עוסק מורשה כוללת את השירותים הבאים:
פתיחת תיקים ברשויות
ליווי ויעוץ שוטף
שירותי הנהלת חשבונות
דיווחים שוטפים לרשויות
הפקת משכורות
הגשת דוח שנתי
הגשת הצהרת הון

cube

חבילת חברה בע"מ כוללת את השירותים הבאים:
פתיחת תיק ברשם החברות בליווי עו"ד
פתיחת תיקים ברשויות
ליווי ויעוץ שוטף
שירותי הנהלת חשבונות
הפקת משכורות
דיווחים שוטפים לרשויות
ביקורת דוחות כספיים
הגשת דוח שנתי אישי

חשבות

שירותי החשבות שלנו מספקים לך גישה לידע וניסיון של רואי חשבון מומחים בהתאם לצרכי העסק שלך. תן לצוות המקצועי והמנוסה שלנו המורכב ממומחים בתחום הפיננסי לבצע את עבודת החשבות לפי הצורך.

המודל העסקי המדורג שלנו מאפשר לך לקבל שירותים חשבונאיים ופיננסיים על פי הצורך בתקופות לחוצות ולהפחית את השירותים בתקופות רגועות יותר על פי השיקול שלך.

עסקים רבים אינם יכולים לשכור חשב מכיוון שהעלות גבוהה. עם המחסור בפונקציה הזו, לעסקים רבים חסרה המומחיות של הכנת תחזית וניתוח תקציבים תפעוליים. שירותי החשבות שלנו יכול להיות מותאמים אישית על מנת שיתאימו לצרכים שלך וכוללים את הפרטים הבאים:

 • פיקוח וסקירה של העבודה של מנהלי החשבונות
 • ניהול רכוש קבוע
 • ביצוע התאמות וסגירת תקופה
 • בניית תקציב מפורט
 • תכנון תזרים מזומנים
 • הכנת דוחות כספיים

ביקורת

הבנת העסק שלך והסיכונים החשבונאיים אליהם אתה חשוף הם בראש סדר העדיפויות שלנו. לכן יצרנו את הביקורת של RMR. הגישה שלנו בתכנון הביקורת היא חכמה, יעילה, מבוססת סיכונים ועומדת בסטנדרטים בינלאומיים.

אנחנו נפגשים עם הצוות של החברה על מנת לזהות סיכוני מפתח ומוקדים פוטנציאליים לבעיות. על ידי לימוד כל מה שניתן על העסק והאתגרים העומדים בפניך אנחנו יכולים להעריך את הסיכונים הקשורים לסביבת הבקרה ומערכות המידע שלך. זה מאפשר לנו לזהות את התחומים הרגישים יותר להצגה מוטעית ולבנות תכנית ביקורת ממוקדת על מנת למנוע בזבוז זמן ומאמץ מיותרים על נושאים לא מהותיים.

לאחר רכישת ידע מעמיק על העסק שלך מומחי הביקורת המנוסים שלנו יספקו שירות ברמה הכי גבוהה ובלוחות זמנים צפופים. עם שיעור נמוך מאוד של תחלופת עובדים, תוכל ליהנות משירות עקבי ומקצועי. לסיכום, תקבל ביקורת חכמה, יעילה, מבוססת סיכונים ומונחת שירותים שיוצרת תובנות ומקדמת את החברה שלך.

 

לפרטים נוספים השאירו הודעה

החזרי מס לשכירים

כמעט לכל שכיר מגיע החזר מס, כנראה שגם לך.

להלן חלק מהמקרים שבגינם מגיע לך החזר מס:

אבטלה, החלפת מקום עבודה, שינוי שכר, לידה, תרומות, סיום תואר, השקעה בשוק ההון, קניית דירה באמצעות משכנתא וכו'.

לפי הערכות סך של כ-8.5 מליארד ש"ח בקופת המדינה מגיע לאזרחים כהחזר מס!

ככלל החזר מס ניתן להגישו עבור שש שנים האחרונות ולכן יש למהר ולנגיש עבור השנים בהם שילמנו מס ביתר. סכום החזרי מס יכול להגיע לאלפי שקלים עבור כל שנת מס.

 

לבדיקת זכאות ופרטים נוספים השאירו הודעה

mail
השארת הודעה מהירה
X

לקביעת פגישה חינם ללא התחייבות

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call
Mail
Mail