שעות עבודה א'-ה' 8:00-17:00
ליצירת קשר office@rmr.co.il
מספר טלפון 077-3457520

התעשייה 4, תל אביב-יפו

שעות עבודה א'-ה' 8:00-17:00
ליצירת קשר office@rmr.co.il
מספר טלפון 077-3457520
רואה חשבון בתל אביב

רואה חשבון בתל אביב

צריך רואה חשבון בתל אביב והסביבה?

מחפש רואה חשבון בתל אביב? אם אתה בעל עסק בינוני או קטן באזור המרכז, אתה וודאי יודע שללא הנהלת חשבונות תקינה לעסק הכוללת את כל מה שהחוק הדורש, העסק שלך ידרדר מטה ולא יצליח להחזיק מעמד. לכן, אם אתה זקוק לרואה חשבון בתל אביב, כדאי שתפנה לחברת RMR. החברה הינה חברה מובילה עבור ליווי פיננסי של עסקים קטנים ובינוניים במרכז ובעזרת התמחות בראיית חשבון, היא תבטיח שהחברה תתנהל ביעילות ובאיכות.

מדוע ראית חשבון מקצועית היא דבר חשוב לכל עסק?

מכיוון שכל עסק אשר מוכר כעסק פעיל במס הכנסה, יש צורך בדיווח שוטף על הוצאותיו והכנסותיו החודשיות והשנתיות. בהעדר הידע המקצועי, רישום הוצאות והכנסות העסק, לא יתבצע באופן הראוי על כן יש סיכוי טוב לסיבוך עם החוק ולביקור פקידי מס ההכנסה בעסק שלך. אין ספק שהדבר הרלוונטי עבור כל עסק באשר הוא, הוא רואה חשבון אשר ינהל את כל מה שקשור לתחום הפיננסי שבו. בכדי שההתנהלות הפיננסית תהיה חוקית וראויה, יש לבחור ברואה חשבון מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יודע כיצד לנהל את העסק מבחינה כלכלית ומבחינת כל מה שהחוק דורש, באופן הטוב ביותר.

להלן השאלות אשר עליך לשאול את עצמך לפני שאתה בוחר רואה חשבון לעסק שלך:

  • האם יש לו מומחיות בתחומים שרלוונטיים לעסק שלך?

אם אתה עובד עבור חברה טכנולוגית המנפיקה אופציות או RSUs, ואז לוודא שרואה החשבון שלך עבד עם לקוחות מהתחום.

  • כמה שנות ניסיון יש לו במיסוי חברות ויחידים?

לרואה חשבון מנוסה צריך להיות לפחות חמש שנים של ניסיון במיסוי והחזרי מס. ניסיון עם חברה קטנה הוא בדרך כלל טוב יותר מאשר חברה גדולה כי הוא נחשף למגוון רחב יותר של נושאים.

  • איזה סוג רישיון יש לו?

הנהלת חשבונות לעוסקים פטורים ומורשים יכולה להתבצע ע"י מי שאינו רואה חשבון מוסמך. רואה חשבון מוסמך יודע לתת ערך מוסף בעקבות ההכשרה שלו ולכן עדיף לקחת אותו.

  • האם הוא מייצג אותך בביקורת של רשויות?

רואה החשבון שלך צריך לייצג אותך במקרה של ביקורת ע"י הרשויות. במידה והוא אינו מוכן לעשות זאת זה צריך להדליק נורה אדומה.

  • האם הוא יודע לעשות לך החזרי מס?

אחד מהשירותים שרואה החשבון שלך יכול לספק לך הוא החזר מס עבור שנים קודמות. שים לב שאכן הוא יודע לתת את השירות הזה. החזר מס יכול להגיע לסכומים נכבדים במקרים מסויימים.

  • מה המחירים שהוא גובה?

קיימת תחרות רבה בתל אביב לכן עליך לשים לב שהמחירים שרואה החשבון גובה הם אטרקטיביים ותואמים לשוק, מצד שני כדאי להיזהר במידה והמחירים נמוכים מדי משום שהשירות עלול להיות בהתאם.

  • ולבסוף האם אתה מרגיש בנח לדבר אתו על נושאים רגישים?

רואה חשבון לעיתים קרובות נחשף לעניינים רגישים בעסק שלך, לכן עליך להרגיש בנח אתו ולדעת שיש תקשורת טובה ביניכם ואתה יכול לסמוך עליו. לרואה חשבון קיימת חובת סודיות כלפי הלקוח שלו אך אם אתה לא מרגיש אתו בנח יכול להיות שלא תמסור לו את כל המידע שהוא צריך וזה יכול לפגוע בעסק שלך.

רואה חשבון בתל אביב – RMR 

ליווי פיננסי ומקצועי איכותי עבור העסק שלך

כאשר מדובר בעסק קטן או בינוני, הדורש התנהלות כלכלית נכונה וראויה, כדאי מאוד לבחור בחברת RMR. החברה תעניק שירותי הנהלת חשבונות שתבוצע על פי הצורך על ידי רואה חשבון מוסמך ומקצועי וכן, תסייע לכם להתנהל נכון בכל מה שקשור לפן הכלכלי בעסק שלכם. אם אתם מחפשים רואה חשבון בתל אביב עבור העסק שלכם, תוכלו לקבל הרבה יותר מזה על ידי בחירה בחברת RMR.

צרו קשר עם RMR ותוכלו לקבל את הליווי והסיוע הכלכליים הטובים ביותר עבור העסק שלכם.

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואין לראות בו כתחליף לייעוץ מקצועי.

Copyright © 2017 RMR Consultants. All rights reserved. Site was built by Oren Givoni